Каталог товарів

Обмін і повернення

Якщо Вам не підійшов розмір, Ви можете обміняти його на інший протягом 14 календарних днів. 

Якщо у Вас сумніви в розмірах моделі, замовте виміри дитячого одягу по Viber або поштою!

До обміну приймаються тільки неношені речі, на яких збережені всі бирки, ярлики і упаковка яких не пошкоджена.

При обміні товару належної якості витрати на пересилку оплачує клієнт. При обміні товару неналежної якості витрати на пересилку сплачує продавець. Не підлягають обміну та поверненню товари особистої гігієни: постільна білизна, натільна білизна, нічні вироби, рушники. з наступних категорій:

1) Постільна білизна, пледи

2) Наволочки, подушки, рушники

3) Приліжкові килимки

4) Шапки, рукавички.

5) Термобілизна (Обміняюмо розмір, якщо не підійшов)

Даний товар перевіряється перед відправкою і можна оглянути при отриманні у відділенні Нової Пошти перед оплатою. Повернення товару не передбачається і можливий тільки при отриманні замовлення на нову пошту після огляду. Якщо вам не підійшов товар ви оплачуєте тільки транспортні витрати за доставку до вас і назад.

5) Форма з індивідуальним нанесенні прізвища не підлягає поверненню та обміну.

Зверніть увагу: Якщо ви хочете написати прізвище і номер на формі настійно рекомендуємо оглянути її і приміряти заздалегідь, тільки після цього відправити нам на напис. При додаванні прізвища і номери використовуйте спеціальну форму при оформленні замовлення. Напис буде зроблена згідно вашої запису. Якщо при оформленні замовлення ви не вказали як правильно пишеться ваше прізвище і номер або інформація була записана менеджером - вся ответвенность лежить на покупцеві. При оформленні замовлення вказуйте свій e-mail або телефон VIBER для перевірки коректності написання даних.

Обміняти невідповідний розмір можна з наступних категорій:

1) Футбольна форма

2) Футбольні костюми

Не соромтеся звернутися з Вашим проханням до нас. Всі транспортні витрати з доставки оплачує покупатель.Еслі вам потрібно зробити обмін ви зобов'язані заплатити за виконану доставку до вас і ми вам надішлемо інший розмір в цей же день. Ми з радістю підемо вам на зустріч і обміняємо на потрібний розмір або на аналогічний товар.

У разі відмови сплатити за послуги нової пошти даний клієнт більше обслуговуватися не буде і наступні замовлення будуть відправлені тільки за умови передоплати на карту і після оплати попередньої заборгованості. Дякую за поніманіе.Возврат товару не передбачається і можливий тільки при отриманні замовлення на нову пошту після огляду. Роблячи покупку в нашому магазині ви погоджуєтеся з цим призначеним для користувача угодою.

Обмін проводиться протягом 1-3 днів.

Переконливе прохання робити замовлення усвідомлено. Роблячи замовлення на нашому сайті ви приймаєте наші правила.